SP_Vaiku-gimtadienis_0227_Profile-cover.
seimospusryciai11.1071.jpg
seimospusryciai11.1069.jpg

PRITRŪKOTE ORIGINALAUS GIMTADIENIO IDĖJŲ?

LEISKITE ŠVENTE PASIRŪPINTI MUMS.

Džiaugiamės, kad susidomėjote galimybe kartu sukurti šią neįprastą, eksperimentų bei naujų atradimų kupiną šventę mažiesiems dalyviams.

Susipažinkime šiek tiek artimiau:
 
Unikalaus renginio metu, pasitelkiant įvairiausius receptus, stengsimės išlaisvinti vaikų fantaziją bei kūrybiškumą, atskleisti jų individualumą, bet tuo pačiu ir lavinti komandinio darbo įgūdžius. Kartu su šefo pagalba padėsime šventės dalyviams įgyvendinti savo kulinarines idėjas ir pasijusti tikrais kūrėjais, parodant, jog bet kuris sumanymas – kaip ir maisto ingredientai - tinkamai pritaikytas, gali virsti puikiausiu rezultatu.
 
“Šeimos pusryčių” komanda yra sukaupusi didelį receptų bagažą, tačiau, esant poreikiui ir norui, prisitaiko prie dalyvių norų, kurdama naujas receptūras. Esame atviri Jūsų  pasiūlymams ir suteikiame galimybę patiems nuspręsti ir, netgi kruopščiai atrinkti idėjas bei pačius maisto
produktus, kuriuos pritaikant kurs jaunieji šefai. Tokiu būdu, būsime tikri, jog visi renginio dalyviai galės drąsiai skanauti kūryboje naudojamus ingredientus.
 
Jūsų patogumui – šventės vietą galime suteikti pačiame Vilniaus centre bei, esant poreikiui, esame mobilūs ir atvykstame į bet kurią kitą pasirinktą vietą.

Kokios dar pramogos laukia mažųjų?

Tikrai ne tik gaminsime. Pradedant nuo visų vaikų pamėgto balionų lankstymo, į renginį integruotos taip pat ir piešimo dirbtuvės, o kur dar ir pasakišką atmosferą suteikiantis veidų piešimas blizgučiais bei, prisiminimams išsaugoti - momentinis fotoaparatas. Esant norui – kartu su mumis, į šventę gali atvykti ir profesionalus fotografas.

Kaip su maistu, taip ir su pramogomis – esame nusiteikę rasti geriausią, Jums tinkantį variantą. Veiklų įvairovę galime pildyti ir keisti pagal pageidavimus.

 

SUŽINOKITE APIE ARTĖJANČIUS RENGINIUS PIRMI!

©2020 by Šeimos Pusryčiai