SP_Vaiku-gimtadienis_0227_Profile-cover.
seimospusryciai11.1071.jpg
seimospusryciai11.1069.jpg

PRITRŪKOTE ORIGINALAUS GIMTADIENIO IDĖJŲ?

LEISKITE ŠVENTĖS PROGRAMA PASIRŪPINTI MUMS.

Komanda yra sukaupusi didelį receptų bagažą. Esant poreikiui ir norui, prisitaiko prie dalyvių norų, kurdama naujas receptūras. Esame atviri Jūsų  pasiūlymams ir suteikiame galimybę patiems nuspręsti ir, netgi kruopščiai atrinkti idėjas bei pačius maisto
produktus, kuriuos pritaikant kurs jaunieji šefai. Tokiu būdu, būsime tikri, jog visi renginio dalyviai galės drąsiai skanauti kūryboje naudojamus ingredientus.
 
Jūsų patogumui – šventės vietą galime suteikti pačiame Vilniaus centre bei, esant poreikiui, esame mobilūs ir atvykstame į bet kurią kitą pasirinktą vietą.
Tikrai ne tik gaminsime. Pradedant nuo visų vaikų pamėgto balionų lankstymo, į renginį integruotos taip pat ir piešimo dirbtuvės, o kur dar ir pasakišką atmosferą suteikiantis veidų piešimas blizgučiais bei, prisiminimams išsaugoti - momentinis fotoaparatas. Esant norui – kartu su mumis, į šventę gali atvykti ir profesionalus fotografas.

Kaip su maistu, taip ir su pramogomis – esame nusiteikę rasti geriausią, Jums tinkantį variantą. Veiklų įvairovę galime pildyti ir keisti pagal pageidavimus.

KOKIOS PRAMOGOS LAUKIA MAŽŲJŲ?

PRAMOGAS PARINKSIME PAGAL JŪSŲ NORUS.

SUŽINOKITE APIE ARTĖJANČIUS RENGINIUS PIRMI!

  • Facebook
  • Instagram

©2020 by Šeimos Pusryčiai